Главная страницаБармены пишут. публикации

22/02/13

Салати та піцаЯк ви думаєте, які два предмети вирішили поєднати в порівнянні італійські політики? Не здогадаєтеся, а люди всерйоз спантеличена питанням: Що спільного між розп'яттям і піцою? Однак, як не безглуздий питання на перший погляд, але є насправді реальна проблема, а саме: традиційне італійське блюдо і священний християнський символ - хрест, можуть виявитися в загальному списку того, що заборонено мати в школах на Апеннінському півострові.


Християнській вірі належать далеко не всі люди, що живуть в Італії. Тому визнали, що в школі зображення хреста на стіні може викликати невдоволення і небажання відвідувати заклад в учнів - мусульман. Тепер італійські санітарні лікарі висунули теорію, яка може викликати невдоволення в усіх учнів, які відрізняються, як усі здорові діти, гарним апетитом. В італійській провінції Модена була прийнята інструкція, згідно з якою в школах повинні дотримуватися санітарно гігієнічні норми. У цій інструкції говориться про те, що батьки не повинні приносити в школу салати, напої та частування для дітей, коли відзначаються свята та Дні Народження. Ці інструкції дійсно натискали на те, що таким чином Департамент охорони здоров'я округу Мірандола піклується про здоров'я школярів.


Звичайно, укладачі інструкцій розуміють, що тим самим вони позбавлять дітей вироблених роками норм, правил і традицій. У деяких школах слідувати інструкціям відмовилися. Це сталося тому, що батьки дітей висунули свій протест, кажучи про те, що зовсім не проти, якщо діти будуть в школі пити чай з салатами, відзначаючи День народження, або ділитися піцою з однолітками.


Все б нічого, та тільки проблемою зацікавилися вже з політичної точки зору. Представники партії Forza Italia задумалися, чи не була ця ініціатива зроблена метою пропаганди? Виходить, що така проблема пов'язана з дискримінацією італійських громадян - саме в цьому впевнений Лоренцо Берген, голова відділення Forza Italia в Мирандоле. Задумалися тому, що департаменту охорони здоров'я взагалі не пристало займатися питаннями, що стосуються релігії і етнічними проблемами. Якщо сказати серйозно, Forza Italia стверджує, що це реальна загроза для поколінь молодих італійців, яких намагаються насильно позбавити традицій і національних цінностей.


Коли новина стала відома в Римі, Карло Джованарді - міністр зі зв'язків з парламентом, закликав вплинути на вирішення питання влади Мірандоли. Він заявив, що такі необдумані дії та інструкції можуть призвести до расизму і ксенофобії.


Навіть батьки скаржилися в департамент, що їх дітям у школі доводиться їсти салати, які не відповідають їхнім звичкам харчування та заборонені їх релігією.


Проте, як запевняють, спочатку місцевий департамент лише вирішив наочно показати, які проблеми реально існують, і нічого більше.

Комментарии

Чтобы оставить комментарий, необходимо войти или зарегистрироваться
Сейчас на сайте посетителей:2


фыв